I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

2. Kalendarz liturgiczny: środa – święto Św. Kazimierza, królewicza.
  3. Trwa okres Wielkiego Postu. Zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej ( Ostrówek w piątek 16.15, Łańcuchów po Mszy św., ok. 18.30) i Gorzkich Żali ( niedziela Ostrówek po Mszy św., Łańcuchów po sumie)
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja w Łańcuchowie od 17.30. W piątek od godz. 9.00 odwiedzam chorych w domach.
  5. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w kościele w Łańcuchowie będzie wyświetlony film ” Tajemnica Ojca Pio”. Wstęp wolny.  Ten film nie dawno był wyświetlany w kinach studyjnych. Nie jest dostępny w sprzedaży. Doskonały prezent na Dzień Kobiet. Zapraszam.
  7. Ofiary, które będziemy składać na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  8. Gminny Ośrodek Zdrowia w Milejowie zaprasza mieszkańców Gminy Milejów do korzystania z poradni Lekarza Rodzinnego i Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 81 478-17-46. Szczegóły w gablocie.
  9. Zarząd Forum Kobiet Gminy Milejów organizuje wyjazd w Niedzielę Palmową do Sanktuarium MB w Kalwarii Pacławskiej. W programie oprócz Mszy św. dzia w Misterium Męki Pańskiej. Koszt 60 zł. Zapisy w Urzędzie Gminy Milejów pok. nr 6.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/ kaplicy
  11. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.