NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

2. Kalendarz liturgiczny: środa – uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi; czwartek- wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, bpów.,dK.
  3. Dzisiaj w naszej parafii gościmy ks. Marka Maja i przedstawicieli wspólnoty Domowego Kścioła, którzy chcą nam przybliżyć ideę tej wspólnoty.
  4. Także dzisiaj, domy mieszkańców Łańcuchowa odwiedzą kolędnicy z KSM i LSO. Przyjmijmy ich życzliwie.
  5. We wtorek, w ostatni dzień roku, po Mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie i rozpoczęcie roku.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ze Słowem Bożym ks. Stanisława Zająca z przedstawicielami Legionu Maryi, którzy chcą reaktywować wspólnotę w naszej parafii.
  7. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: poniedziałek – Górne II; wtorek – blok Ciechanki Kol. plus od p. Dańko do p. Dymel; czwartek, 2 stycznia – od p. Grendów do końca; sobota, 4 stycznia  – Ciechanki od Łęcznej od p. Szafran do Wójcik Józef. Szczegółowy program wizyty duszpasterskiej w zakładce aktualności: Hej kolęda, kolęda….
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu Trio Cantabile Lublin. Zapraszam wraz ze Szkołą Muzyczną YAMAHA w Łęcznej.