IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

2. Kalendarz liturgiczny: piątek – uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Św. Józefa w Łęcznej, suma o godz. 18.00.
  3. W imieniu Ks. Rektora Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie, wychowawców i alumnów serdeczne Bóg zapłać  za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
  4. Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych : Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale.
  5. W dniach od 19 do 25 marca Tydzień Modlitw o ochronę życia.
  6. W piątek , 26 marca o godz. 18.00 z Łęcznej wyrusz Ekstremalna Droga Krzyżowa. Szczegóły na www.edk.org.pl
  7. Rozliczając podatek za rok 2020 1% możemy przeznaczyć na  LUBARTOWSKIE STOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚW.ANNY. NR KRS: 0000229422.
  8. KGW Łańcuchów zaprasza na kiermasz WIELKANOCNY, który odbędzie się 21 marca (niedziela) w godz. od 8.00 do 14.00 przy kościele parafialnym w Łańcuchowie. W ofercie będą palmy wielkanocne, stroiki, ozdoby wielkanocne, ciasto i …duuużo więcej. Serdecznie zapraszamy.
  9. W środę, 17 marca, 19 r. śm. śp. ks. Stanisława Szczuki, proboszcza naszej parafii w latach 1965-1969.
  11. Zakończyliśmy renowację posadzki w kościele. We wtorek złożyłem wniosek na renowację ołtarza ukrzyżowania.
  12. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.