II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Intencje mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na  misje – Ad gentes.
  3. W tym tygodniu, w piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje wielkopostne. Msze święte w piątek i sobotę o godz. 9 i 17 w Łańcuchowie, o godz. 12 00 w Ostrówku. W piątek po mszy św. wieczornej nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W sobotę spowiedź 45 min przed każdą mszą. O przygotowanie posiłków dla księży w dzień spowiedzi proszę panie z Kol. Ciechanki. Rekolekcje będzie  dla nas prowadził w tym roku ks. dr kan. Robert Muszyński, proboszcz par. w Wilczopolu, dyr. Szkoły Formacji Duchowej, członek Zespołu ds. nowej ewangelizacji, współpracownik TVP. Zachęcam do takiego zorganizowania czasu aby w pełni uczestniczyć w rekolekcjach we wszystkie trzy dni.
  4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, które połączone są z możliwością zyskania odpustu zupełnego.
  5. Mam już potwierdzony program pielgrzymki w terminie jesiennym ( 8 – 16 października) do Hiszpanii i Portugalii. Trasa to : Porto, Fatima, Aljustriel, Nazare, Santiago de Compostela, Oviedo, Burgos, Saragossa, Walencja, Madryt i Toledo Szczegóły na stronie internetowej parafii w zakładce ogłoszenia i aktualności. Proszę się zgłaszać, liczba miejsc jest ograniczona. Na liście mam już 37 osób. Im więcej osób, tym niższy koszt. Przy 50 osobach 5250 + 250 EURO.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.