NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; sobota – wspomnienie Św. Bonifacego, bp., m.
  3. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Po sumie procesja do czterech ołtarzy. Proszę o przygotowanie ołtarzy: pierwszy przy kapliczce, drugi na przeciwko p. Jarszaków, trzeci na zakręcie i czwarty przy dzwonnicy. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków, chłopców do niesienia różańca. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który będzie uczestniczyć w kościele lub poza nim, w procesji eucharystycznej. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na Centrum Jana Pawła II.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  5. We wtorek rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w takim samym porządku jak nabożeństwa majowe. Zapraszam.
  6. Ofiary, które będziemy zbierać do puszki w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Świątynię Opatrznośći Bożej.
  7. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej poszukuje kandydatów na rodziców zastępczych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z PCPR w Łęcznej.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: Kazimierz Kalinowski  z Ostrówka, pogrzeb odbył się w czwartek, Andrzej Tarka, pogrzeb odbył się w czwartek, Małgorzata Dudek z Ostrówka, pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.
  11. We wtorek przypada Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom i tym, którzy jeszcze dziećmi się czują życzę dużo uśmiechu, miłości, dziecięcych fantazji, spełnienia marzeń i wielu łask Bożych.