NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Zmartwychwstania. Chrystus z miłości do nas oddal za nas swoje życie w duchu posłuszeństwa Ojcu, a trzeciego dnia zmartwychwstał pokonując śmierć będącą skutkiem grzechu.
  2. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękuję za dekoracje w kościele i kaplicy, panom, którzy trudzili się przy rozstawieniu zadaszeń, Panu organiście wraz z chorem, Liturgicznej Służbie Ołtarza, szafarzom i wreszcie wam wszystkim kochani za odwagę obecności i modlitwy. Dziekuję p.Śledziom za ofiarowanie kwiatków do dekoracji grobu.
  3. Msze święte dzisiaj jeszcze o godz. 10.00 w Ostrówku , o 12.00 i 15.00 w Łańcuchowie.
  4. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci I-komunijnych
  5. Tradycyjnie już ofiary składane na tacę w dniu jutrzejszym będą przeznaczone na KUL.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  7. Święta to także czas życzeń. Zmartwychwstały Chrystus pokonał na krzyżu szatana i grzech a zmartwychwstając wieczną śmierć człowieka. Uwierzmy, że jest w stanie pokonać wszystkie nasze lęki, niepokoje, słabości i braki. Nie bójmy się pójść za Nim, Jego szukać , Jego się trzymać i Jego słuchać. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia nasze serca nadzieją, miłością i pokojem. Chrystus zmartwychwstał Alleluja!