V NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Scholastyki, dz.
  3. W czwartek, 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Ze względu na pandemię nie będzie w ten dzień udzielany sakrament namaszczenia chorych.
  4. Najbliższy czwartek to także Tłusty Czwartek zapowiadający zbliżający się już Wielki Post. Przypominam, że w ten dzień nie obowiązuje limit zjedzonych pączków ponieważ wyjątkowo w ten dzień kalorie nie idą w boczki…
  5. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Na prośbę rodziców będzie ono przeznaczone nie na konferencję a na przymiarkę strojów. Tak więc rodzice przychodzą z dziećmi.
  6. Podaje się do publicznej wiadomości wiernych, że za zgodą Metropolity Lubelskiego Ks. Abpa Stanisława Budzika ma przystapić do święceń diakonatu Marcin Dudek, wychowanek Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Ktokolwiek wiedziałby o niegodnym postępowaniu wymienionego alumna ma w sumieniu obowiązek niezwłocznie powiadomić miejscowego Księdza Proboszcza, Rektora Seminarium lub bezpośrednio Arcybiskupa Lubelskiego.
  7. Jutro na godz. 10.00 jestem umówiony z firma, która podejmie się szczotkowania posadzki aby naprawić to co zostało bardzo nie profesjonalnie wykonane podczas remontu kościoła.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.