IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto Ofiarowanie Pańskie; piątek – wspomnienie św. Agaty, dz., m..
  3. We wtorek święto zwane tradycyjnie MB Gromnicznej. W tym dniu przynosimy do poświęcenia gromnice. Zadbajmy o zabezpieczenie ich przed kapaniem wosku na posadzkę. To także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu przed Mszą św.. W piątek od godz. 9 będę odwiedzał chorych w domach.
  5.  W piątek wspomnienie św. Agaty . podczas Mszy św. odbędzie się poświęcenie soli, chleba i wody. Ze względów epidemiologicznych proszę o indywidualne przygotowanie soli, chleba i wody do poświęcenia.
  6. Bóg zapłac za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Wiesław Skoczylas. Polećmy go miłosierdziu Bożemu.