XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Jana z Dukli, prb.; czwartek – święto Św. Benedykta, o., patrona Europy; piątek – wspomnienie Ś. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp., m.; sobota – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  3. Jutro i pojutrze przy plebanii bezie funkcjonował dentobus. Istnieje jeszcze możliwość zapisania sie i skorzystania z usługi stomatologicznej (usługa jest finansowana z NFZ).
  4. Niewątpliwą atrakcją tegorocznych JAKUBEK będzie stoisko myśliwskie. Zachęcam raz jeszcze osoby, które mają jakieś pasje lub ciekawy zawód do zaprezentowania się podczas festynu. Zapraszam także sponsorów do współorganizacji wydarzenia. Patronat honorowy nad JAKUBKAMI objął ks. abp. Stanisław Budzik.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  7. Z naszej wspólnoty odeszły do Pana: + Bożena Kornatko z Ciechanek Kol. i Janina Tyburek z Zalesia. Pogrzeby odbyły się poza parafią. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu.