XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – święto Św. Tomasza ap.; sobota – wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.
  3. Intencja papieska na miesiąc lipiec dla Kół Żywego Różańca: Za duszpasterstwo chorych. Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  5. W spotkaniach z KŻR wprowadzamy przerwę wakacyjną (nie będzie spotkania w sobotę)
  6. Przed nami JAKUBKI. Chciałbym , aby Koła Gospodyń przygotowały nie tylko stoiska gastronomiczne, ale także z rękodziełem. Także indywidualnych twórców zachęcam do wystawienia swoich prac. Bardzo proszę aby takie osoby zgłaszały się do mnie. Gościem specjalnym będzie grupa VOX, która promuje swoje nowe utwory na nowej płycie. Będą też całkiem nowe atrakcje dla dzieci.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.