X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Barnaby, ap.; środa – wspomnienie Błogosławionych mm., Władysława Gorala, bp., Kazimierza Gostyńskiego, Stanisława Mysakowskiego, Antoniego Zawistowskiego, prb., i tow.; czwartek – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prb., dK.; piątek – wspomnienie Bł. Michała Kozala, bp., m.
  3. W imieniu księdza rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie składam serdeczna Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
  4. W przyszłą niedzielę odpust w Milejowie ku czci Św. Antoniego, suma o godz. 12.00.
  5. Trwa miesiąc czerwiec. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W przyszłą niedzielę, na sumie będziemy gościć autorkę ikon wystawianych w naszym kościele. Po sumie spotkanie autorskie. Będzie też możliwość za kupienia prezentowanych ikon.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Edward Wojciechowski z Łańcuchowa. Pogrzeb w środę o godz. 13.30, 0 13.00 różaniec w kościele. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.