IX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, mm.;  środa – wspomnienie Św. Bonifacego, bp., m.; piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 3. Intencja papieska na miesiąc czerwiec: Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju. Módlmy się, aby emigranci, zmuszeni z powodu wojen lub głodu do pełnej zagrożeń i niebezpieczeństw ucieczki, znaleźli akceptację i nowe perspektywy życia w krajach, które ich przyjmują.
 4. Dzisiaj o godz. 15.00 poświęcenie placu zabaw na przeciwko szkoły w Łańcuchowie i festyn dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. W imieniu Pani Sołtys i organizatorów serdecznie zapraszam.
 5. Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec. Zapraszam do wspólnej modlitwy ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 6. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszłą niedzielę, przeznaczone będą na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
 8. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 17.00 w kościele. Bóg zapłać za dekorację ołtarzy na Boże Ciało. O dekorację ołtarzy na oktawę proszę: ołtarz 1 Ostrówek Kolonia, ołtarz 2 Ostrówek (stara wieś), ołtarz 3 Ostrówek (szosa), ołtarz 4 Kol. Ciechanki.
 9. Osoby , które zapisały się na pielgrzymkę do Hiszpanii proszę o wpłaty zaliczki (2000 zł) i podawanie danych (nowe osoby) – imię, nazwisko, adres zamieszkania, seria, nr  i data ważności dokumentu przekroczenia granicy (dowód lub paszport), data urodzenia. Termin – do końca czerwca.
 10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 11. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.