IKONY ANNY…W ŁAŃCUCHOWIE

Już po raz trzeci swoje prace w naszym kościele wystawia Anna Kuraszko, artystka znana już dobrze naszej wspólnocie. Pani stomatolog ma piękną pasję…pisze ikony. Jej prace są wyjątkowe, w stylu glamour… Tym razem pojawiły się zupełnie nowe prace, jeszcze nigdy nie prezentowane w naszym kościele. Na szczególna uwagę zasługuje ikona Bł. Rodziny Ulmów (warto zwrócić uwagę na przedstawienie nienarodzonego dziecka). Oprócz tego zachwycają Ikony Ślubne, Tryptyk Wschodni, Futurystyczna Trójca, Ofiara Abrahama. Jedyne w swoim rodzaju są ikony mierne pisane z okazji narodzin dziecka. Wysokość ikony odpowiada długości noworodka, szerokość – jego wadze. Ikony można oglądać do 16 czerwca. Na sumie tego dnia będziemy gościć państwa Kuraszków, a po sumie autorka prac chce się spotkać z wiernymi i opowiedzieć o swojej pasji i prezentowanych pracach. A tak prywatnie cieszy mnie fakt, że uważa nasz kościół za wyjątkowe miejsce, o wyjątkowym klimacie i chce prezentować u nas swoje prace.