NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

  1. Intencji Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dz.; czwartek – uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; piątek – święto Nawiedzenie NMP; sobota – wspomnienie Św. Justyna, m.
  3. Dzisiaj odpust w Nadrybiu. Suma o godz. 11.30.
  4. Wczoraj w archikatedrze odbyły się święcenia kapłańskie w stopniu prezbiteratu dwóch diakonów z VI roku.
  5. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Suma o godz. 11.30, po niej procesja do czterech ołtarzy (pierwszy przy słupie). O ubranie ołtarzy proszę mieszkańców Łańcuchowa. Odpust zupełny może uzyskać wierny, który będzie pobożnie uczestniczył, w kościele lub poza nim, w procesji eucharystycznej. Ofiary zebrane na tacę w tym dniu przeznaczone będą na Centrum Jana Pawła II.
  6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 9.00 w kościele Msza św. dla KŻR, o 8.30 różaniec.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy. Na przyszłą niedzielę kościół chce posprzątać rodzina pary młodej z soboty.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela
  9. Dzisiaj Dzień Matki. Wszystkim mamom chcę podziękować za ich macierzyństwo i pogratulować. Życzę radości z bycia mamą, miłości i wdzięczności dzieci. A od ojców dzieci pomocy wsparcia, miłości, zrozumienia i pomocy w ich wychowaniu. Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
  10. W sobotę Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom życzę dziecięcej radości, uśmiechu, miłości rodziców i do rodziców.