XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. intencje Mszy świętych do 29 października wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: 16.10 poniedziałek – wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej; 17.10 wtorek – wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego; 18.10 środa – święto Św. Łukasza, Ew.; 20.10 piątek – wspomnienie Św. Jana Kantego, prb., patrona archidiecezji i diecezji; , 28.10 święto Świętych App. Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Dzisiaj Dzień Papieski. Ofiary zbierane do puszek przeznaczone są na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Solidarności Misyjnej.
  4. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej. Jeszcze jutro porządek bez zmian. od wtorku, w dni kiedy nie ma mszy świętych różaniec o godz. 17.00 w kaplicy i o godz. 18.00 w kościele w Łańcuchowie. W sobotę i niedzielę bez zmian.
  5. Na wypadek jakiejś sytuacji losowej (pogrzeb) proszę o kontakt telefoniczny najpierw ze mną.
  6. W sobotę i niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. kan. Janusza Rzeźnika z posługą sakramentalną i posługą Słowa Bożego.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy. do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Jan Barszczyk z Kajetanówki. Pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy go Milosierdziu Bożemu.
  9. Wszystkim pracownikom oświaty: dyrekcjom naszych szkół, nauczycielom i wychowawcom, pracownikom administracyjnym i wszystkim w oświacie zatrudnionym składam najserdeczniejsze życzenia aby praca  w oświacie dawała nie tylko satysfakcję materialna ale też tę płynącą z kształtowania i wychowania młodego pokolenia. Szczęść Boże.