XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: piątek – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prb.
  3. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary. W sobotę taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Za tydzień w niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Papieski” Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. Przeżywamy miesiąc październik. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej za co można uzyskać łaskę odpustu zupełnego.
  5. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. Bractwo miłosierdzia im Św. Brata Alberta w Lublinie przy ul. Zielonej 3 stworzyła nową akcję charytatywną pod nazwą WSPIERAJMY LOKALNIE polegająca na zbiórce odzieży używanej dla dorosłych, dzieci i młodzieży, obuwia oraz akcesoriów domowych. Akcja prowadzona będzie na obrębie parafii w wyznaczonym żółtym kontenerze ,który wstawiony został przy kościele. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc ,ponieważ wszystkie pieniądze płynące ze zbiórki za odsprzedaż odzieży do hurtowni odzieżowej trafią do Lubelskiego oddziału Bractwa Miłosierdzia im. Świętego Brata Alberta przy ul. Zielonej  3. Miesięczne Sprawozdania ze zbiórek oraz szczegółowe informacje będą dostępne na stronie bractwa oraz w mediach społecznościowych. Serdeczne Bóg zapłać.
  7. Radnych, którzy nie odebrali jeszcze wypominek zapraszam do zakrystii.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny.
  10. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Czesław Zieliński z Górnego. Pogrzeb odbył się w środę. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.