XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy św. wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto – Św. Stanisława Kostki, Z, patrona Polski; środa – wspomnienie Św. Andrzeja Kim Taegona, Pawła Chong Hasang i tow., mm.; czwartek – święto Św. Mateusza, Ap i Ew.; sobota – wspomnienie Św. Pio z Petrelciny.
  3. W trosce o duszpasterstwo młodzieży i ważny czas przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje wydarzenie „Rozpaleni”, które odbędzie się 23 września w hali Targi Lublin S.A. (ul. Dworcowa 11) w godzinach od 10.00 do 15:00. Spotkanie ma na celu ewangelizację oraz ukazanie radosnego Kościoła, któremu zależy na przyszłości młodego człowieka dojrzewającego w wierze.

    Z kolei 30 września w Hali Globus w Lublinie odbędzie się 24-godzinne spotkanie modlitewne pod hasłem „Ja Jestem”. W programie Eucharystia, modlitwa uwielbienia, adoracja, świadectwa, modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, a także konferencje gości z Polski i z zagranicy. Uczestnicy mogą brać udział w całości spotkania lub w wybranych częściach. Bilety i więcej szczegółów na stronie internetowej www.jajestem.pl. Organizatorem spotkania jest Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej.

  4. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  6. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Józef Plewik z Kajetanówki. Pogrzeb we wtorek o godz. 10.30, o 10.00 różaniec w kościele. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.