XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – wspomnienie Bł. Ignacego Kłopotowskiego, prb. ; piątek – święto Narodzenie NMP.
  3. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na programy edukacyjne dla dzieci. Ofiary, które będziemy zbierali do puszek w przyszłą niedzielę na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  4. Jutro rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego. Msza św. w Łańcuchowie o godz. 8.00, w Ostrówku o godz. 9.00.
  5. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Przypomnę zasadę według dekretu ks. arcybiskupa: I Komunia tam gdzie szkoła, bierzmowanie w par. zamieszkania.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Władysław Zdyń. Pogrzeb odbył się w środę. Miłosierdziu Bożemu polećmy także sp. Jana Ciepielewskiego.