XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Ireneusza, bp., m.; czwartek – uroczystość Świętych App . Piotra i Pawła.
  3. Rozpoczęliśmy czas wakacji, wypoczynku i potrzebnej wszystkim regeneracji. Niech nie będzie to czas wakacji od Pana Boga.
  4. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę Italia Grande proszone są o dokonywanie wpłat zaliczki i podania danych potrzebnych do rezerwacji biletów. Czas do końca czerwca.
  6. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela
  7. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Honorata Murgała z Kol. Ostrówek. Pogrzeb odbył się w piątek. Śp. Marianna Szczepańska z Łańcuchowa. Pogrzeb we wtorek o godz. 14.00, 13.30 różaniec. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu.