XI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, z.; sobota – uroczystość – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela.
  3. W sobotę przypada nasz odpust parafialny. W piątek , w wigilię odpustu o godz. 17.00 Msza św. na cmentarzu parafialnym (o ile pozwoli pogoda). Jeżeli będzie padało Msza św. będzie sprawowana w kościele. msze św. w dzień odpustu, w sobotę o godz. 9.00 w Ostrówku, o 12.00 w Łańcuchowie Suma Odpustowa i o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap.
  4. W niedzielę odpust w par. w Milejowie ku czci Św. Antoniego. Suma o godz. 12.00.
  5. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch proszę o wpłacanie zaliczki (2000 zł) i uzupełniania danych potrzebnych do wyjazdu. Są jeszcze cztery miejsca wolne. Szczegółowy plan pielgrzymki na stronie internetowej parafii i na plakatach w gablocie.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. W tym tygodniu, w piątek, przypada Dzień Ojca. Wszystkim panom mogącym się poszczycić godnością ojcostwa pragnę życzyć aby byli dla swoich dzieci i rodzin prawdziwym oparciem, wzorem do naśladowania i ostoją bezpieczeństwa. Szczęść Boże.