X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie błogosławionych mm. Władysława Gorala, bp., Kazimierza Gostyńskiego, Stanisława Mysakowskiego, Antoniego Zawistowskiego, prb., i tow.; wtorek – wspomnienie Św. Antoniego z Padwy, prb., dK.; środa – wspomnienie Bł. Michała Kozala, prb., m.; piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  3. W piątek, z racji przypadającej uroczystości, mocą samego prawa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W imieniu księdza rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza św. o godz. 18.00, po mszy procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła, które ubierają w tym roku: KSM, LSO, Nadzwyczajni Szafarze eucharystii, Chór i KŻR z Ciechanek.
  6. W sobotę o godz. 9.00 w Łańcuchowie poświęcenie pól. Jeśli pozwoli na to pogoda przejdziemy do czterech stacji (tak jak w Boże Ciało), zakończymy Mszą świętą.
  7. Bóg zaplać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.