WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: środa – wspomnienie NMP Wspomożycielki wiernych.
  3. Ofiary składane dzisiaj na tacę w dzisiaj na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej diecezji.
  4. We wtorek po majówce próba dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  5. W sobotę w archikatedrze lubelskiej o godz. 10.30 dn. Marcin Dudek przyjmie święcenia kapłańskie w stopniu prezbiteratu. W jego imieniu zapraszam parafian na tę uroczystość. Natomiast w niedzielę o godz. 12.00 będzie sam osobiście sprawował po raz pierwszy Mszę świętą – Prymicję. Również zapraszam na tę uroczystość. z błogosławieństwem neoprezbitera można uzyskać odpust zupełny.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. W piątek, 26 maja, Dzień Matki. Chcę być wyrazicielem życzeń wszystkich dzieci, tych małych i tych dorosłych. Kochane Mamy, te wśród nas i te już u Pana, dziękujemy wam za dar życia, waszą miłość, troskę włożoną w wychowanie, wszystkie dobre rady, każdy gest życzliwości i matczyne przytulenie. Ogarniamy was naszą pełną wdzięczności modlitwą. Szczęść wam Boże.