V NIEDZIELA WIELKANOCY

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – uroczystość Św. Stanisława, bp., m., główny patron diecezji, także dzień imienin ks. abpa Stanisława Budzika.
  3. W imieniu księdza rektora, wychowawców i alumnów dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
  4. Rozpoczynamy liturgiczne przygotowanie do uroczystości I Komunii Świętej. Pierwsze spotkanie jutro. Zapraszam wszystkie dzieci i rodziców na mszę świętą w Łańcuchowie, godz. 18.00.
  5. Spowiedź dzieci i rodziców przed uroczystością w sobotę o godz. 9.00.
  6. Przypomnę, że przygotowaniem kościoła do uroczystości zajmują się rodzice dzieci.
  7. Uroczystość I Komunii Św. w przyszłą niedzielę o godz. 10.00. Suma będzie sprawowana o godz. 12.30.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość , Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy. Bóg zapłać za bezimienną ofiarę na kościół 400 zł.
  10. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana + Krzysztof Zagrodnik z Ciechanek Kol. Pogrzeb odbył się wczoraj.+ Stanisław Murgała z Wólki Łańcuchowskiej, pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00, 13.30 różaniec w kościele. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.