V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Dzisiaj KGW ZALESIANKI z Zalesia organizuje kiermasz wielkanocny przy kościele. Zapraszam.
  3. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach ze spowiedzią przedświąteczną. Jeżeli są jakieś nowe osoby proszę zgłaszać je w zakrystii.
  4. Także w piątek wyrusza Ekstremalna Droga Krzyżowa, po Mszy św. o godz. 18.00 z Rogóźna i par. Św. Józefa. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  5. W przyszłą sobotę przypada I sobota miesiąca. W kościele o godz. 7.00 Różaniec, po nim Msza św. dla członków Kół Żywego Różańca. W tę sobotę będziemy modlić się za członków KŻR z Ostrówka Kol. pw. Najświętszej MP Nieustającej pomocy.
  6. Przyszła niedziela będzie już Niedzielą Palmową, czyli Męki Pańskiej. Przynosimy do kościoła palmy do poświęcenia. Podczas Mszy św. o godz. 8.00 ks. arcybiskup Stanisław Budzik poświęci nasze kościelne organy. Również podczas Mszy św. o godz. 8.00 rozstrzygnięcie konkursu na palmę wielkanocną. Będziemy wybierać najdłuższą i jednocześnie najbardziej naturalną palmę.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Jest także numer specjalny Gościa Niedzielnego dotyczący relikwii Męki Pańskiej.