III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale i Drogę Krzyżową. Korzystajmy z łaski odpustu zupełnego.
  3. Ogłaszam Konkurs na palmę wielkanocną. W dwóch kategoriach wiekowych: kl. 0-3 i 4-8. Będziemy wybierać palmę najdłuższą i jednocześnie najbardziej naturalną. Rozstrzygnięcie konkursu w Niedzielę Palmową podczas mszy o godz. 8.00.
  4. KGW Łańcuchów zaprasza na kiermasz wielkanocny, który odbędzie się przy kościele dnia 19.03.2023 r. od godz. 8.00. Oferujemy palmy, stroiki i inne wyroby wykonane ręcznie. Zapraszamy.
  5. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Mieczysław Gajosz z Górnego. Pogrzeb odbył się wczoraj. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.
  8. Kończymy dzisiaj rekolekcje wielkanocne. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego ich przeżycia: LSO, panu organiście, paniom z Górnego za posiłki w dniu wczorajszym. Wam wszystkim, którzy uczestniczyliście w tych rekolekcyjnych zmaganiach. Szczególne podziękowania kieruje do ks. Jana Miczyńskiego. Bóg zapłać za głębokie i pełne refleksji słowa. Na zbliżające się święta życzę aby blask Zmartwychwstałego oświecał księdza, Duch Święty niech nieustannie napełnia swoją mocą, a głoszone Słowo niech wydaje błogosławione owoce.