VII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Ofiary zbierane dzisiaj do puszki przeznaczone są na Fundusz wschodni.
  3. W środę rozpoczynamy Wielki Post – środa popielcowa. Przypominam, że w ten dzień obowiązuje post ścisły wszystkich, którzy ukończyli 14 r. życia aż do rozpoczęcia 60 roku życia. Po za tym przedziałem wiekowym zachowujemy postny charakter posiłków bez ich ograniczenia do trzech w ciągu dnia. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem w Ostrówku o godz. 10.00, w Łańcuchowie o godz. 8.00 i 17.00
  4. Rozpoczynamy celebrację nabożeństw wielkopostnych: Droga Krzyżowa w piątek – Ostrówek godz. 16.15, Łańcuchów po Mszy świętej. Gorzkie żale – Ostrówek po Mszy św. o godz.10.00, w Łańcuchowie po sumie.
  5. Od środy do 26 do 26 lutego Dni modlitw o ducha pokuty.
  6. Rekolekcje wielkopostne będziemy przeżywać w dniach od 10 do 12 marca. Będzie nam je głosił ks. kan. dr hab. Jan Miczyński, pracownik naukowy KUL, członek Zarządu Szkoły Formacji Duchowej. Tak zaplanujmy sobie czas żeby móc w nich w pełni uczestniczyć.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.