e-MUNDIAL

Idąc z „duchem czasu”  nasi ministranci rozegrali rywalizację w e-Mundialu FIFA 22. Z podziwem patrzyłem na budowane akcje. Przyznam, że nie widziałem takich nawet w mundialu, który odbył się w Katarze. Szkoda tylko, że do rozgrywek wystartowało zaledwie czterech chłopców. Rolę sędziego koordynatora pełnił Tomasz Machulski. Zwycięzcą został Jan Mitrus, drugie miejsce zajął Szymon Dzwonkowski, trzecie Wojciech Myśliwec, czwarte Mateusz Szponar. Wszyscy uczestnicy (wraz z sędzią koordynatorem ) otrzymali dyplomy i piłki (już do rozgrywek na boisku). Zwycięzca otrzymał puchar. Zachęcamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza aby zgłaszali się do księdza proboszcza. Jak widać posługa ministranta to nie tylko zaszczyt z uświetniania liturgii i fizyczna bliskość z Panem Jezusem ale także świetna zabawa.