II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Antoniego, op.; czwartek – wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.; sobota – wspomnienie Św. Agnieszki, dz., m..
  3. Dzisiaj o godz. 17.00 w kościele koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego. Serdecznie zapraszam do wspólnego kolędowania.
  4. W środę rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu:  poniedziałek – Ciechanki Kol. od p. Grendów do końca (główną ulicą), wtorek – Ciechanki Kol. od p. Dańko do remizy następnie blok, środa – Ostrówek Kol. od p. Mitrusów do p. Bukszyńskiego, czwartek – Ostrówek Kol. od p. Wójcika do p. Kotów (nr domu 63), piątek – Ostrówek Kol. od p. Cieślik (63 b) do p. Mtrus., sobota – Ostrówek (stara wieś) od. p. Kasprzak do p. Kasprzak (47), poniedziałek – Ostrówek (stara wieś) od. p. Gil do p. Dragan, wtorek – Ostrówek (szosa) od p. Skonieckich do kaplicy (p. Anna Kot), środa – Ostrówek (szosa) od p . Kasprzaków (za szkołą) następnie od kaplicy do lasu. Do wszystkich miejscowości przyjadę sam. Dziękuję za życzliwe przyjmowanie mnie w waszych domach.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: sp. Zbigniew Wróbel z Ciechanek Kol., pogrzeb odbył się w piątek; śp. Adela Socha z Ostrówka Kol., pogrzeb we wtorek o godz. 15.00, o 14.30 różaniec.