NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Ofiary zbierane na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie
  3. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: poniedziałek – Łańcuchów (od p. Kalitów), potem za plebanią do nru 73, wtorek – Łańcuchów II (od p. Kowalskich do p. Lewandowskiej – do końca), środa – Ciechanki (od rzeki – od p. Skibińskich do nr. 25), czwartek – Ciechanki (od rzeki od nr. 26 do końca), piątek – Ciechanki (od Łęcznej – od p. Karaś do p. Wójcik 101), sobota – Ciechanki (od Łęcznej – od p. Kot do końca). Do wszystkich tych miejscowości przyjadę sam.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w kościele koncert kolęd w wykonaniu chóru Cantate Deo z par. pw. Św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie pod dyrekcją p. Pawła Bogdańskiego. Serdecznie zapraszam na wspólne kolędowanie.
  5. Pochodzący z naszej parafii, ale i planujący powrót do rodzinnych stron mjr. plt. Piotr Wirski otrzymał tytuł Pilota Roku 2022. W powietrzu spędził łącznie 4800 godz. Panu majorowi i jego rodzinie składamy serdeczne gratulacje.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.