UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

 1.  Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu; piątek – uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli)
 3. Dzisiaj pierwszy dzień Nowego Roku 2023. Odpust zupełny może uzyskać każdy wierny w stanie łaski uświęcającej, który będzie uczestniczył w dniu dzisiejszym, w pobożnym śpiewie lub recytacji hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź.
 4. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek Mszy świętych niedzielny.
 5. O ile powróci do zdrowia Pan Paweł, organista, w piątek o godz. 17.00 w kościele koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego.
 6. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek, ze względu na uroczystość nie będzie odwiedzin chorych w domach. W sobotę spotkanie dla Kół Żywego Różańca – o godz. 7.30 różaniec, o godz. 8.00 Msza święta.
 8. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu: poniedziałek – Kol. Łańcuchów, wtorek – Zalesie (od nr 1, sam przyjadę), środa –  Wólka Łańcuchowska (od. p. Skoczylas do nr 34), czwartek – Wólka Łańcuchowska (od nr 33), sobota – Łańcuchów (od nr 1ńa30 – Manaj). Do Zalesia, Wólki i Łańcuchowa będę przyjeżdżał sam.
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
 10. Do nabycia nowy numer Niedzieli.
 11. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Jerzy Mazur z Kajetanówki, pogrzeb odbył się w czwartek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.
 12. Wszystkim moim Kochanym Parafianom i drogim gościom życzę dobrego Nowego Roku. Niech Pan Bóg nie szczędzi Wam łask, niech swoje błogosławieństwo zlewa na Was w obfitości. Niech ten rok będzie czasem bliskości z Bogiem. W trudach i krzyżach niech Was wspiera, umacnia i pociesza, niech daje także chwile radości i szczęścia.