JAK TO Z BOŻYM NARODZENIEM BYŁO…

27 grudnia, w święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty, kiedy jeszcze byliśmy świeżo w klimacie wigilii, Jasełka przygotowane przez młodzież KSM naszej parafii z zaangażowaniem LSO i parafialnego chóru przeniosły nas do Betlejem… Opowieść oparta na kanwie rodzinnych przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Typowy pośpiech i niepokój aby niczego nie zabrakło, domowe zamieszanie i …dziadek (Piotr Warzyszak) opowiadający wnukom historię Narodzenia Bożego Syna… Niesamowita gra aktorów (młodzieży KSM i LSO), oprawa muzyczna w wykonaniu chóru wprowadziły wszystkich w niesamowity nastrój. Dynamiczna i zaskakująca akcja i miejsca gry aktorskie zmuszały aby mieć oczy ” dookoła głowy”. Wielki szacunek i brawa dla wykonawców i autorki tekstu Anny Mitrus.