IV NIEDZIELA ADWENTU

2. Codziennie po mszy świętej modlimy się Nowenną do Bożego Narodzenia. Zapraszam. W Wigilię Nowenna 15 min przed Pasterką w Ostrówku 21.45, w Łańcuchowie 23.45
  3. W tym tygodniu spowiedź w par. Wniebowzięcia NMP w Puchaczowie – poniedziałek
  4. We wtorek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach. Jeżeli są jakieś nowe osoby proszę je zgłaszać w zakrystii.
  5. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowajmy tradycyjnie postny charakter tego dnia i wieczerzy wigilijnej. Pasterka w Ostrówku o 22.00, w Łańcuchowie o godz.24.00. O godz. 6.00 ostatnie w tym roku Roraty.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Poniedziałek Święto Św. Szczepana. Porządek Mszy świętych niedzielny.
  7. Bóg zapłać  za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Bóg zapłać dla Pana Artura Nizio i chórzystów wraz z panem Pawłem za prace wykonane na emporze.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Kalendarze maryjne na 2023 r., świece Caritas na stół wigilijny.
  10. Z naszej wspólnoty odszedł śp. Piotr Traczyk z Łańcuchowa. Pogrzeb odbędzie się w czwartek o godz. 13.30, o 13.00 różaniec w kościele.