III NIEDZIELA ADWENTU

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Łucji, dz., m.; środa – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prb., dK.
  3. Dzisiaj dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają łańcuszki z Cudownym Medalikiem.
  4. Od dnia 16 grudnia obchodzone są kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  5. Także od piątku 16 grudnia będziemy odprawiać Nowennę do Bożego Narodzenia – dni powszednie po Mszy św., w niedzielę w Ostrówku po Mszy o godz. 10.00 w Łańcuchowie po sumie.
  6. W piątek, 17 grudnia rocznica urodzin papieża Franciszka.
  7. W tym tygodniu spowiedź w par. Św. Marii Magdaleny we wtorek, w par. w Rogóźnie w sobotę.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 na plebanii spotkanie opłatkowe z Radą Duszpasterską. Przyszła niedziela będzie niedzielą dziękczynienia z posługę radnych w naszej parafii.
  9. Bóg zapłać  za sprzątanie kościoła/kaplicy
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Kalendarze maryjne na 2023 r., świece Caritas na stół wigilijny.