XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

2. kalendarz liturgiczny: wtorek – uroczystość Wszystkich Świętych; środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  3. Odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada, który można ofiarować wyłącznie za dusze w czyśćcu cierpiące może otrzymać każdy wierny, który nawiedzi cmentarz i pomodli się w intencji zmarłych.
  4. W Dzień Zaduszny msza św. będzie poprzedzona procesją na cmentarzu (11.30)
  5. Od 3 listopada w kaplicy i w kościele wypominki. W Ostrówku o 16.15 różaniec  za zmarłych a po nim Msza św., w Łańcuchowie o godz. 18.00 różaniec, po nim Msza św. Proszę wpisywać na kartkach wypominkowych lub kopertach nazwę miejscowości. W dniu modlitwy proszę przynosić kartki wypominkowe min. 5 min przed różańcem.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach. W sobotę o godz. 8.30 różaniec i msza święta dla KŻR.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na budownictwo sakralne.
  8. Dziękuję panu Jerzemu Roczonowi za instalację latarni na cmentarzu.
  9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.
  11. Z naszej wspólnoty odeszła śp. Barbara Talarowska z Zalesia. Pogrzeb odbył się w Mełgwi. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu