XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, z., diak.; środa – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, z.; piątek – wspomnienie NMP Różańcowej.
  3. W imieniu ks. rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Ofiary , które będziemy składali do puszki w przyszłą niedziele będą przeznaczone na misje-Papieski Dzieło Rozkrzewiania Wiary.
  4. Przeżywamy miesiąc październik. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  6. W sobotę, w kościele o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Do nabycia prasa katolicka: gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Kalendarze maryjne na 2023 r.