XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prb.; środa – wspomnienie Św. Wacława, m.; czwartek – święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; piątek – Św. Hieronima, prb, dK.; sobota – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz., dK.
  3. Dzisiaj po sumie spotkanie informacyjne z pielgrzymami do Santiago i Fatimy.
  4. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Janowicy zapraszają rodziców młodzieży z upośledzeniem intelektualnym powyżej 16 r. życia do współpracy. Oferują zajęcia z wykwalifikowaną kadrą w licznych pracowniach umożliwiających stały rozwój młodzieży. Informacje szczegółowe wyłożone są na stoliku z prasą.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo dla Kół Żywego Różańca od godz. 8.30 w kościele.
  6. Także w tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik. Różaniec w kaplicy w dni powszednie o godz. 16.30, w Łańcuchowie po Mszy świętej, w niedzielę, w Ostrówku po Mszy św. o godz. 10.00, w Łańcuchowie po sumie
  7. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela. Także kalendarze maryjne na 2023 r.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedl do Pana śp. Adam Wójcik (ojciec pani sołtys). Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00. O godz. 12.30 różaniec w kościele. polećmy go Miłosierdziu Bożemu.