XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Andrzeja Kim Taegon, prb., Pawła Chong Hasang i towarzyszy, mm.; środa – święto Św. Mateusza, Ap.; piątek – wpomnienie Św. Pio z Pietrelciny, prb.
 3. Raz jeszcze dziękuję wszystkim paniom, które włączyły się w przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymów z Łęcznej, których gościliśmy wczoraj.
 4. Dzisiaj przy kościele i kaplicy odbywa się kiermasz ciast. Dochód przeznaczony jest na leczenie Czarka Tarki z Ciechanek.
 5. Także dzisiaj o godz. 16.30 na plebanii spotkanie z Radą Parafialną.
 6. Do dzisiaj należy dokonywać wpłat ostatniej raty na pielgrzymkę do Santiago i Fatimy. Spotkanie z pielgrzymami przed wyjazdem odbędzie się w przyszłą niedzielę po sumie. Mamy jeszcze jedno wolne miejsce. Jest szansa na zakup biletów indywidualnych na przelot jeśli będzie więcej chętnych.
 7. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem Św. Jakuba Ap.
 8. W przyszłą niedzielę dzieci, które przygotowują się do I Komunii otrzymają różańce i modlitewniki (w Ostrówku po mszy, w Łańcuchowie po sumie)
 9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 10. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
 11. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Anna Spodar z Kol. Ostrówek. Pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.