XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie NMP Królowej; środa – święto Św. Bartłomieja, Ap.; piątek – uroczystość NMP Częstochowskiej; sobota – wspomnienie Św. Moniki
  3. Dzisiaj przeżywamy nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia.
  4. Do końca sierpnia należy wpłacać drugą ratę (1000 zł) na pielgrzymkę do Snatiago i Fatimy. Pozostałą kwotę do pełnej ceny wyjazdu do 18 września.
  5. W przyszłą niedzielę odpust w parafii w Ludwinie ku czci MB Częstochowskiej. Suma o godz. 12.00.
  6. Chociaż trwają jeszcze wakacje, ale już przyjmuję zgłoszenia kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  7. Ofiary zbierane do puszki w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Fundusz Nauki Chrześcijańskiej.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.