XX NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – uroczystość Wniebowzięcia NMP; środa – wspomnienie Św. Jacka, prb; sobota – wspomnienie Św. Bernarda, op, dK.
  3. Ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym przeznaczone są na Caritas.
  4. Dzisiaj odpust w parafii Św. Maksymiliana w Zezulinie. Jutro w Puchaczowie i Milejowie. Sumy o godz. 12.00. Jutro w Milejowie Dożynki parafialno-gminne.
  5. Jutro uroczystość Wniebowzięcia NMP, porządek Mszy św. niedzielny. Jutro także Święto Wojska Polskiego.
  6. W dniach 18- 21 sierpnia w Garbowie będzie odbywać się SMAL – Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Podczas spotkania będą poruszane ciekawe tematy. Zainteresowanych udziałem proszę o zgłaszanie się do mnie.
  7. Za tydzień o godz. 12.00 nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Bożę wygłosi ks. Marek Maj , kapelan Szpitala Powiatowego w Łęcznej. Zapraszam wszystkie wioski i Koła Gospodyń do zaangażowania się w przygotowanie dożynek.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.