XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii (nastąpiły zmiany, proszę się zapoznać)
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, bp., dK.; czwartek – wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, prb.; sobota – święto PRZEMINIENIE PANSKIE
  3. Dzisiaj przeżywamy nasz festyn rodzinny JAKUBKI. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację festynu. Panom przygotowującym plac festynowy, Kołom Gospodyń, młodzieży KSM. Wszystkim życzę dobrej zabawy.
  4. We wtorek, w każdym kościele parafialnym można uzyskać odpust zupełny zwany Porcjunkula. Odpust może uzyskać każdy wierny nawiedzając kościół parafialny i odmawiając pobożnie Ojcze Nasz i wierzę w Boga (będąc w stanie łaski uświęcającej).
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek, pół godz. przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  6. W sobotę porządek Mszy św. niedzielny. Sumie będzie przewodniczył i słowo Boże wygłosi ks. bp Józef Wróbel.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość niedzielny i Niedziela.