XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie Św. Ireneusza, bp., m.; środa – uroczystość Świętych App. Piotra i Pawła
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  4. Jeszcze tylko do niedzieli 3 lipca można zapisywać się na pielgrzymkę do Santiago i Fatimy.
  5. W bieżącym roku chór Cordi est z Łęcznej obchodzi 15 – lecie swojej działalności. Zespół występował w gościnnych murach tej świątyni, spotykając się z życzliwym przyjęciem słuchaczy. Pragnąc dzielić się pięknem muzyki chóralnej serdecznie zapraszamy na Uroczysty Koncert Jubileuszowy połączony z wręczeniem Nagrody Burmistrza – Łęczyński Odyniec Kultury, który odbędzie się 3 lipca 2022 r. w kościele pw. Św. Józefa Opiekuna Rodzin w Łęcznej. Msza św. o godz. 12.00, koncert po Mszy św.
  6. Ks. Arcybiskup zaprasza na 3 lipca do archikatedry na obchody ku czci MB Płaczącej. Msza o godz. 19.00.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.