ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła;  środa – wspomnienie Św. Jadwigi Królowej; czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; sobota – Św. Barnaby, Ap.
 3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na Metropolitalne Seminarium duchowne w Lublinie.
 4. Trwa miesiąc czerwiec. Zapraszam na nabożeństwa ku czci NS Pana Jezusa.
 5. Zaproszenie na Święto Świętego Onufrego czyli Rekolekcje na pustkowiu. Wygłosi je dominikanin z lubelskiego klasztoru – ojciec Jacek Kopera. Będzie to spływ kajakowy z Jaszczowa do Wólki Łańcuchowskiej, w niedzielę 12 czerwca z plenerową mszą świętą oraz czasem na modlitwę i oderwanie od codzienności.
  Zapraszamy osoby pełnoletnie. Koszt to 40 zł/os czyli tyle co wynajem kajaka.
  Chętnych prosimy o kontakt na mail : dawid.soszynski@wp.pl nr telefonu: 663492817
 6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 7. Do nabycia prasa katolicka: gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.