V NIEDZIELA WIELKANOCY

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto Św. Andrzeja Boboli.
  3. Trwa miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe.
  4. Jutro w poniedziałek o godz.18.30 w kościele spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek podczas Mszy świętej o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. W związku z tym Msza święta w Ostrówku będzie sprawowana o godz. 16.00, a intencja z łańcuchowa z godz. 18.00 przeniesiona została na niedzielę godz. 12.00.
  6. Spowiedź przed bierzmowaniem w czwartek o godz. 19.30. Zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty także rodziców młodzieży przyjmującej sakrament dojrzałości chrześcijańskiej
  7. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza, którym jest figura św. Jana Chrzciciela.
  9. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Marian Gadadzała z Górnego. Pogrzeb odbył się w środę. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.