JUŻ JAŚNIEJ SIĘ NIE DA….

Przed uroczystością I Komunii Świętej w naszej parafii uporządkowaliśmy śmietnik przy cmentarzu. Ponieważ wciąż trudno niektórym zrozumieć na czym polega segregacja odpadów pojawiły się w boksach duże czytelne tablice. Przede wszystkim proszę, aby w miarę możliwości zabierać ze sobą spalone wkłady do zniczy czy znicze. Jeżeli zaś zostawiamy je przy cmentarzu to proszę o segregację według tego co widnieje na tablicach. W miejscu gdzie składamy suche wieńce i kwiaty można składować też suche liście jesienią, ale bez foliowych worków!!!! Wytyczne umieszczone na tablicach są nam przekazane przez składowisko odpadów. Proszę też nie wyrzucać śmieci w żadnym innym miejscu na cmentarzu czy obok cmentarza. To naprawdę jest kwestia naszej kultury osobistej, poszanowania miejsca świętego, i pracy tych osób, które przychodzą pomóc przy uprzątaniu. Już jaśniej chyba się nie da….