IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
 2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – uroczystość Św. Stanisława, BP., M., głównego patrona Polski; sobota – święto Św. Macieja, AP.
 3. W imieniu ks. rektora, wychowawców i alumnów Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę.
 4. Dzisiaj odpust w par. p.w. Św. Izydora w Ciechankach.
 5. Dzisiaj także, o godz. 10.00 uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii.
 6. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy uprzątaniu śmieci z cmentarza. Dziękuję za transport. W boksach pojawiły się duże, czytelne tablice. Bardzo proszę aby się stosować do tego co na nich napisane. Chcę też przypomnieć, że jest tylko jedno miejsce składowania śmieci – na parkingu. Proszę nie wyrzucać śmieci w żadnym innym miejscu na cmentarzy czy obok cmentarza.
 7. W piątek, po Mszy świętej, próba dzieci przed rocznicą I Komunii Św. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę od godz. 8.00.
 8. Domowy Kościół jest organizatorem Marszu dla Życia i Rodziny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę. Rozpoczęcie marszu przy pomniku Św. Jana Pawła II, par. Św. Marii Magdaleny o godz . 15.00. Zakończenie mszą św. w kościele Św. Barbary o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów.
 9. Przypominam o organizowanej przez naszą parafię pielgrzymce do Santiago i Fatimy. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 10. Kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy jeszcze nie zaliczyli wymaganego materiału zapraszam do kancelarii parafialnej we wtorek na godz. 14.00. Proszę, aby zgłosili się także ci, którzy zaliczyli w tzw. między czasie (po odbiór formularzy).
 11. Dziękuję Gminie Milejów za ułożenie obrzeży i kostki wokół krzyża przy kościele.
 12. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
 13. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny (kolejna płyta cd z Pismem Św. ), Niedziela.