NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto Św. Marka, EW.; wtorek – uroczystość Św. Wojciecha, BP., M., głównego patrona Polski; piątek – święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dz., dK, patronki Europy.
  3. W czwartek, po mszy świętej spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych – obowiązkowe, bardzo ważne.
  4. W piątek w godz. od 15.00 do 16.00 zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania, w kancelarii parafialnej będzie odbywać się zaliczanie obowiązującego materiału (całość).
  5. W niedzielę, 8 maja, na godz. 15.00 na plebani spotkanie z narzeczonymi w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa. Proszę aby zgłaszały się zainteresowane pary.
  6. Za kościołem postawiony został TOITOI. Będzie dostępny w niedziele i święta. W minionym tygodniu wyczyszczone zostały też rynny na kościele.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela
  9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana Stanisław Okal z Kajetanówki . Pogrzeb odbył się w piątek. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu.