IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (LAETARE)

2. W przyszłą niedzielę, przy kościele, Koło Gospodyń wiejskich w Łańcuchowie organizuje kiermasz palm i stroików świątecznych. Zapraszam.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Ze względu na spowiedź w par. Św. Barbary nie będę odwiedzał chorych w piątek. Przedświąteczne odwiedziny i spowiedź chorych odbędą się w czwartek 7 kwietnia (przed Niedzielą Palmową). Chorych, których zwykle nie odwiedzam w pierwsze piątki proszę zgłaszać w zakrystii.
  4. W związku ze zbliżającą się Niedzielą Palmową, zachęcam uczniów klas I-V do udziału w konkursie na najbardziej kolorową, naturalną palmę. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w Niedzielę Palmową na sumie. a zatem dzieci, które będą brały udział w konkursie przychodzą z palmami na sumę.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii jednego z wychowawców Metropolitalnego Seminarium duchownego w Lublinie. Wygłosi Słowo Boże. Będzie to niedziela powołaniowa.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Państwu Śledziom dziękuję za ofiarowanie kwiatków go gazonów przy plebanii.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela.
  8. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: + Zofia Kot z Ostrówka, pogrzeb odbył się w piątek, + Ryszard Bednarczyk z zalesia, pogrzeb odbył się w piątek i + Władysława Słowikowska, pogrzeb odbył się w sobotę. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.