V NIEDZIELA ZWYKŁA

2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – wspomnienie Św. Scholastyki, dz.
  3. W piątek przypada Światowy Dzień Chorego. podczas Mszy świętych udzielany będzie chorym i tym, którzy go potrzebują, sakrament chorych.
  4. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszki przeznaczone na Fundusz Wschodni.
  5. Chórzyści wraz z panem organistą, panem Pawłem, wybrali nazwę dla chóru. Będą występować pod nazwą: Chór Parafialny Cantate Deo – Śpiewajcie Bogu. Nasz chór będzie miał też cykl zajęć z emisji głosu, które poprowadzi profesjonalny wokalista i gwiazda polskiej estrady .
  6. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela.