IV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Jana Bosko, prb.; środa – święto OFIAROWANIE PAŃSKIE (MB GROMNICZNEJ), sobota – wspomnienie Św. Agaty, dz., m.
  3. Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszek przeznaczone są na pomoc trędowatym.
  4. W środę święto MB Gromnicznej. Msze św. w Łańcuchowie o godz. 8.00 i 17.00, w Ostrówku o godz. 10.00. Przynosimy gromnice. Proszę je zabezpieczyć przed kapaniem wosku na posadzkę. Ofiary zebrane w tym dniu na tacę przeznaczone będą na zakony kontemplacyjne.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek przed Mszą św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych w domach.
  6. W sobotę o godz. 9.00 w kościele spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela