II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. Intencje Mszy świętych wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – uroczystość Objawienie Pańskie (Trzech Króli)
  3. Ofiary , które będziemy zbierać na tacę w Objawienie Pańskie przeznaczone są na Fundusz Misyjny. Porządek Mszy świętych niedzielny.
  4. W czwartek (Trzech Króli) o godz. 17.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego pod dyrekcją p. Pawła Bogdańskiego. W imieniu wykonawców kolęd zapraszam wszystkich do wspólnego śpiewania. Występ z oprawą konferansjerską
  5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu: poniedziałek – Ostrówek Kol. (jeden ksiądz od p. Mitrusów w stronę Maryniowa, drugi ksiądz – najpierw do p. Ostaszów, potem p . Paczkowscy, następnie za rzeką w stronę lasu i od Maryniowa  w stronę Ostrówka – starej wsi); wtorek – jeden ksiądz Kajetanówka i Górne I i II (proszę o kogoś na godz. 9.00 kto będzie woził księdza Marcina), drugi ksiądz – Kol. Łańcuchów (od sklepu) i Zalesie; środa – jeden ksiądz Wólka Łańcuchowska, drugi Łańcuchów(od p. Kowalskich) do spotkania. Gdyby ktoś jeszcze spoza listy chciał zaprosić księdza będziemy to ustalać już po 6 stycznia.
  6. W tym tyg. przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w domach od godz. 9.00.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy
  8. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela.
  9. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Paweł Bukszyński z Kol. Ostrówek, pogrzeb odbył się w środę i śp. Anna Ciołkowska zd. Chmiel z Kajetanówki, pogrzeb we wtorek o godz. 9.00 w Mełgwi. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.